• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Wytyczne dotyczące zajęć online za pomocą programu Zoom - AKTUALIZACJA

Drogi Słuchaczu!

Informujemy że WSZYSTKIE zajęcia teoretyczne i praktyczne będą realizowane zdalnie. Nowy komunikat MEN obowiązuje od soboty 24 października do niedzieli 29 listopada 2020 r.

Podczas lekcji będziemy wykorzystywali program ZOOM.

Jest to prosta w obsłudze platforma, przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS), umożliwia przeprowadzanie nauczania i szkoleń online. Aby cały proces przebiegł sprawnie, już dziś zainstaluj program na swoim komputerze – pełną instrukcję instalacji znajdziesz w STREFIE SŁUCHACZA w zakładce materiały do pobrania.

WAŻNE INFORMACJE!

- Rozpoczynając każdą lekcję automatycznie będziesz miał wyłączoną kamerkę oraz możesz mieć wyciszony mikrofon. Wszystko po to, aby nauczyciel mógł sprawnie rozpocząć lekcję;

- Jeśli masz zaplanowaną więcej niż jedną godzinę z nauczycielem, nie musisz opuszczać spotkania po godzinie i klikać w kolejny link (kolejną lekcję) w Strefie Słuchacza;

- W trakcie lekcji Twoje połączenie może zostać zerwane, na przykład z przyczyn technicznych. Możesz dołączyć do niej ponownie klikając na link w Strefie Słuchacza;

- W programie zoom podaj ID spotkania i hasło, które znajdziesz w Strefie Słuchacza

Zaglądaj do Strefy Słuchacza. Na bieżąco będziemy publikować w niej szczegółowy plan zajęć z zaproszeniami do lekcji online i linkami z materiałami do pobrania. Zajęcia, które będą odbywać się online, poznasz po linku w Strefie Słuchacza, pod numerem danej lekcji. Brak linku do zooma może oznaczać godziny konsultacji indywidualnych.

Zależy nam, abyś był dobrze przygotowany do zbliżających się zajęć. Dlatego jeśli masz jeszcze jakieś pytania skontaktuj się z sekretariatem szkoły.

Do zobaczenia!